KATALOG
SZKOLEŃ
HARMONOGRAM
SZKOLEŃ
SZKOLENIA
E-LEARNINGOWE
NASI
TRENERZY


Regulamin

1. Zgłoszenia na szkolenia:

1.1. Zgłoszenie pracownika na szkolenie może nastąpić po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie www.arg.info.pl wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszenia.
1.2. Na jeden termin szkolenia, firma wysyłająca swoich pracowników, może zgłosić maksymalnie 4 osoby. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość zgłoszenia większej ilości osób, po wcześniejszej konsultacji z Administratorem Działu Szkoleń, Panią Iwoną Kubat pod tel. stacjonarnym + 48 22 571.58.17 lub kom.726.924.376 oraz mailowo: iwona_kubat@goodyear.com.
 

 

2. Uczestnik szkolenia otrzymuje:

2.1. Komplet materiałów szkoleniowych,

2.2. Obiad,

2.3. Przerwy kawowe 


2.4. Certyfikat ukończenia szkolenia.
 

 

3. Odpłatność w 2013 roku:

Szkolenia odbywające się w ramach Akademii Rozwoju Goodyear oraz Akademii Praktycznych Umiejętności Goodyear,

3.1. Szkolenia z bloków tematycznych Umiejętności sprzedażowe, Prawo i finanse, Zarządzanie w firmie, Marketing w firmie:

 

Wykaz wszystkich szkoleń pod adresem:  http://www.arg.info.pl/katalog-szkolen.html3.1.1. Szkolenia oferowane przez firmę Goodyear Dunlop Tires Polska (poza szkoleniami technicznymi), skierowane są do jej Partnerów, z następujących kanałów dystrybucji: DR, DR Eagle, AS Eagle, ASGG, Premio, TruckForce, Flota, FastFit, Dealer samochodowy są bezpłatne.

3.1.2. Szkolenia oferowane przez firmę Goodyear Dunlop Tires Polska dla firm spoza sieci Partnerów, oferowane są w cenie 1200 zł netto za dwudniowe szkolenie oraz 600 zł netto za jednodniowe szkolenie. Cena może się różnić w zależności od specyfiki danego szkolenia.

3.2 Szkolenia techniczne:3.2.1. Bezpłatne - dla sieci Premio,

3.2.2. Patne, w cenie 990 zł netto - dla wszystkich zainteresowanych podmiotów, 3.3. Szkolenia wyjazdowe odbywające się w siedzibie Patnera:3.3.1. Szkolenia organizowane przez trenera z Akademii Rozwoju Goodyear - płatne, w cenie 1100 zł za szkolenie.
 

3.3.2. Partner zapewnia:

- salę szkoleniową z możliwością przyciemnienia,
- rzutnik,
- catering,
- flipchart oraz flamastry,

3.4. Szkolenie organizowane przez trenera / firmę współpracującą z Akademią Rozwoju Goodyear -  płatne, po wcześniejszym uzgodnieniu ceny dla naszego Partnera.

 

Przykładowa cena za zorganizowanie szkolenia "Techniki sprzedaży" u Partnera - 11.000 - 12.000 PLN netto.

 

3.4.1. Za co płaci Partner:

- Dojazd,
- Hotel,
- Wyżywienie (kolacje),
 

 

4. Miejsce:

4.1. Szkolenia, których terminy zostały podane w harmonogramie, będą odbywać się w Warszawie w Akademii Rozwoju Goodyear (Al. Jerozolimskie 212a), Akademii Praktycznych Umiejętności Goodyear (ul.Dzierżoniowska 11) lub w innych lokalizacjach (okolice Warszawy, Pobiedziska, Jura Krakowso-Częstochowska). Dokładne miejsce organizacji szkolenia jest wskazane w opisie szkolenia na stronie www.arg.info.pl oraz każdorazowo w zaproszeniu na szkolenie wysyłanym na maila.
 

5. Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu:

5.1. W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:

5.1.1. Należy zgłosić taką konieczność do Administratora Działu Szkoleń mailowo:iwona_kubat@goodyear.com.

5.1.2. Firma delegująca na szkolenie nie jest obciążana kosztami szkolenia

 

5.2. W terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:

5.2.1. Należy zgłosić taką konieczność do Administratora Działu Szkoleń mailowo:iwona_kubat@goodyear.com

5.2.2.   Firma delegująca na szkolenie zostanie obciążona kosztami noclegu (za pierwszą dobę hotelową lub za cały pobyt w przypadku niepoinformowania o fakcie rezygnacji ze szkolenia) oraz karą umowną w wysokości 300 zł z tytułu braku możliwości wykorzystania miejsca w danym szkoleniu.

1.       Zgłoszenia na szkolenia: 

1.1. Zgłoszenie pracownika na szkolenie może nastąpią po wypełnieniu elektronicznego formularza zgłoszenia, który znajduje się na stroniewww.arg.info.plpo wcześniejszym zalogowaniu się na stronie.

1.2. Na jeden termin szkolenia, firma wysyłająca swoich pracowników, może zgłosią maksymalnie 4 osoby. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwośą zgłoszenia większej ilości osób, po wcześniejszej konsultacji z Administratorem Działu Szkoleń, Panią Iwoną Kubat Tel. + 48 22 571. 58. 17 lub mailowo szkolenia_goodyear@arg.info.pl

2.       Uczestnik szkolenia otrzymuje:

2.1. Komplet materiałów szkoleniowych.

2.2. Obiad w trakcie trwania szkolenia.

2.3. Przerwy kawowe: kawa, herbata, soki, ciastka.

2.4. Certyfikat ukończenia szkolenia.

 

3.       Odpłatnośą w 2011 roku:

3.1. Szkolenia odbywające się w ramach Akademii Rozwoju Goodyear oraz Akademii Praktycznych Umiejętności Goodyear

3.1.1. Wszystkie szkolenia poza technicznymi:

3.1.1.1., Szkolenia oferowane przez firmę Goodyear Dunlop Tires Polska (poza szkoleniami technicznymi), skierowane są do jej Partnerów, z następujących kanałów dystrybucji: DR, DR Eagle, AS Eagle, ASGG, Premio, TruckForce, Flota, FastFit, Dealer samochodowy są bezpłatne.

3.1,1.2.. Szkolenia oferowane przez firmę Goodyear Dunlop Tires Polska, w cenie 1100 zł netto skierowane są do innych zainteresowanych podmiotów.

3.1.2 Szkolenia techniczne:

3.1.2.1..Bezpłatne - dla sieci Premio

3.1.2.1. Patne, w cenie 990 zł netto – dla wszystkich zainteresowanych podmiotów

3.2. Szkolenia wyjazdowe odbywające się w siedzibie Patnera:

3.2.1. Szkolenia organizowane przez trenera z Akademii Rozwoju Goodyear - płatne, w cenie 1100 zł za szkolenie.

               3.2.1.1. Partner zapewnia
                               - salę szkoleniową z możliwością przyciemnienia
                               - rzutnik
                               - catering
                               - flipchart oraz flamastry

3.2.2. Szkolenie organizowane przez trenera / firmę współpracującą z Akademią Rozwoju Goodyear – płatne, po wcześniejszym uzgodnieniu ceny dla naszego Partnera.

 

3.3. Za co płaci Partner: 

- Dojazd 
- Hotel 
- Wyżywienie (kolacje)
 

4.       Miejsce:

5.1. Szkolenia, których terminy zostały podane w harmonogramie, będą odbywać się w Warszawie w Akademii Rozwoju Goodyear (Al. Jerozolimskie 212a), Akademii Praktycznych Umiejętności Goodyear (ul. Dzierżoniowska 11) lub w okolicach warszawy. Dokładna miejsce organizacji szkolenia jest wskazana w opisie szkolenia na stroniewww.arg.info.ploraz każdorazowo w zaproszeniu na szkolenie wysyłanym na maila.
 

5.       Rezygnacja z uczestnictwa w szkoleniu:

6.1. W terminie do 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:

6.1.1. Należy zgłosią taką koniecznośą do Administratora Działu Szkoleń telefonicznie +22 571 58 17 lub mailowo:iwona_kubat@goodyear.com.

6.1.2. Firma delegująca na szkolenie nie jest obciążana kosztami szkolenia6.2. W terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia:

6.2.1. .Należy zgłosią taką koniecznośą do Administratora Działu Szkoleń telefonicznie +22 571 58 17 lub mailowo:szkolenia_goodyear@arg.info.pl.

6.2.2.  Firma delegująca na szkolenie zostanie obciążona kosztami noclegu (za pierwszą dobę hotelową lub za cały pobyt w przypadku nie poinformowania o fakcie rezygnacji ze szkolenia) oraz karą umowną w wysokości300 złz tytułu braku możliwości wykorzystania miejsca w danym szkoleniu.

ostatnia modyfikacja: 07.01.2015 r. 955 odsłon