KATALOG
SZKOLEŃ
HARMONOGRAM
SZKOLEŃ
SZKOLENIA
E-LEARNINGOWE
NASI
TRENERZY


Partnerzy

Jesteśmy firmą, która na rynku pneumatycznym działa już od połowy lat sześćdziesiątych. W przeciągu tak długiego okresu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów zarówno w Polsce (gdzie marka AIRPRESS znana jest od ponad dwudziestu lat), jak i za granicą. 

czytaj więcej

W 2011 roku firma Chicago Pneumatic, uroczyście świętowała 110 - lecie działalności, zaczynając jako pionier a dzisiaj jako światowy lider w branży profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. 

czytaj więcej

ATEQ PL jest polską filią firmy francuskiej ATEQ, obecną na polski rynku od ponad 20 lat.
Oferujemy aparaturę kontrolno-pomiarową dla różnych gałęzi produkcji, specjalizujemy się w testerach szczelności wyrobów w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych

ATEQ PL jest polską filią firmy francuskiej ATEQ, obecną na polski rynku od ponad 20 lat.Oferujemy aparaturę kontrolno-pomiarową dla różnych gałęzi produkcji, specjalizujemy się w testerach szczelności wyrobów w zautomatyzowanych liniach produkcyjnych

czytaj więcej

 

 

Nasza oferta obejmuje doradztwo techniczne, projektowanie, dokumentację techniczną, dostawy urządzeń, wykonawstwo sieci dystrybucji mediów (oleje, smary, sprężone powietrze). 

czytaj więcej

 

 

PRECYZJA - SERVICE Sp. z o.o. zajmuje się wyposażaniem serwisów samochodowych w urządzenia diagnostyczne. 

czytaj więcej

Firma WIMAD założona została w 1993 r. przez trzech absolwentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej: Zenona Majkuta, Grzegorza Winiarskiego, Sławomira Dutkiewicza. Od początku główną działalność firmy stanowi wyposażanie serwisów i warsztatów samochodowych, stacji kontroli pojazdów oraz zaopatrzenie warsztatów wulkanizacyjnych. 

czytaj więcej

ostatnia modyfikacja: 24.11.2014 r. 187 odsłon