KATALOG
SZKOLEŃ
HARMONOGRAM
SZKOLEŃ
SZKOLENIA
E-LEARNINGOWE
NASI
TRENERZY


Goodyear zapewnia dobre osiągi przez cały sezon nowemu Renault KADJAR

Warszawa, 25 września 2015 r.

Goodyear zapewnia dobre osiągi przez cały sezon nowemu Renault KADJAR

Nowy Renault na oponach Goodyear zabierze cię w podróż o której nie śniłeś 

Renault docenił właściwości nowego modelu opon wielosezonowych Goodyear Vector 4Seasons i wybrał je na pierwsze wyposażenie do swojego najnowszego modelu: Renault KADJAR. Producent będzie korzystać z wielokrotnie nagradzanych opon Goodyear w rozmiarze 215/60R17 96H. 

Goodyear Vector 4Seasons to jeden z najlepiej sprzedających się modeli w segmencie opon wielosezonowych. Swoje unikalne właściwości opona zawdzięcza technologii Weather Reactive Technology (SmartTRED plus wielosezonowa mieszanka bieżnika), która pozwala na utrzymanie kontroli nad pojazdem niezależnie od pogody. Nowe ogumienie Goodyear sprosta zarówno letnim przejażdżkom po neapolitańskiej Riwierze, jak i wspinaczce po zaśnieżonych drogach w Alpach. 

Osiągi Vector 4Seasons doceniła firma Renault, która po uważnej analizie uznała oponę  Goodyeara za idealne dopełnienie oferowanego modelu auta. Renault KADJAR został opracowany z myślą o podróżach tak po mieście, jak i poza nim. Dzięki oponom Goodyear Vector4Seasons samochód poradzi sobie z różnymi warunkami terenowymi i pogodowymi, co pozwoli jego użytkownikom spełniać marzenia o niepowtarzalnych przygodach.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością udziału w prezentacji nowego modelu Renault. Jest to auto dla poszukiwaczy przygód, wyróżniające się wszechstronnością i możliwością wyboru napędu 4x2 lub 4x4. Nasze opony Vector 4Seasons to dobry wybór dla pojazdu oferującego tak szerokie możliwości dostosowania do potrzeb kierowcy” – powiedziała Izabela Bronikowska, menedżer marketingu marki Goodyear w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Hasło przewodnie marki Goodyear mówi o dobrym samopoczuciu podczas jazdy i w życiu. Podobne wartości - wolność i radość z jazdy - wiążą się z nowym Renault KADJAR. Miło nam, że nasze opony będą dostępne z tym popularnym samochodem” – dodała I.Bronikowska.
 
Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w 50 zakładach produkcyjnych w 22 krajach, zatrudniając 67 tys. pracowników. Dwa ośrodki innowacji – w Akron w stanie Ohio i Colmar-Berg w Luksemburgu rozwijają najnowocześniejsze produkty i usługi, które wyznaczają branżowe standardy w dziedzinie technologii i parametrów. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., która jest największym tego typu zakładem w Europie, zatrudniającym prawie 3 tys. osób.