KATALOG
SZKOLEŃ
HARMONOGRAM
SZKOLEŃ
SZKOLENIA
E-LEARNINGOWE
NASI
TRENERZY


Fulda - Technologia na ekstremalne warunki

Opony Fulda - technologia na ekstremalne warunki

 

Rusza zimowa kampania reklamowa opon marki Fulda

  

/tl_files/Pliki/Aktualnosci/2011_10_19_Fulda_Technologia_na_ekstremalne_warunki/2_Fulda_Kristall_Montero_3.jpg

 

Budowanie rozpoznawalności marki oraz zwrócenie uwagi na innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w oponach to główne cele zaplanowanej na okres jesienno-zimowy zintegrowanej kampanii reklamowej marki Fulda, która rusza w mediach.

 

Fulda postawiła w tym roku na umacnianie swojego nowoczesnego wizerunku. Celem działań jest również przedstawienie klientom w atrakcyjny sposób oferty na sezon zimowy oraz poinformowanie ich o zaletach opon Fulda.

 

Kreacja reklamowa podkreśla atrybuty opon, jak np. zastosowanie systemu Snow Catcher poprawiającego trakcję oraz specjalnej mieszanki gumowej, która doskonale sprawdza się podczas podróży w trudnych warunkach zimowych. Ma to na celu podkreślenie innowacyjności marki.

 

„Tegoroczna kampania reklamowa ma przybliżyć bogatą ofertę produktów marki Fulda wszystkim zmotoryzowanym. Zależy nam na tym, aby podkreślić atuty naszych opon. Zaplanowaliśmy kompleksowe działania, wśród których znajdzie się reklama w mediach, kampania outdoorowa oraz materiały w punktach sprzedaży (POS)”
– powiedział Przemysław Zakrzewski, Senior Brand Manager marki Fulda w Grupie Goodyear Polska.

 

W ramach kampanii ATL Fulda będzie promowana w ogólnopolskich oraz lokalnych rozgłośniach radiowych (m.in. Radio Zet, RMF FM, Radio Złote Przeboje i Radio Roxy FM), a także w Internecie (np. interia.pl, portale Grupy o2). Marka Fulda stanie się również sponsorem wiadomości sportowych na antenie radia RMF FM oraz będzie obecna na ponad 160 pojazdach komunikacji miejskiej w 24 największych miastach i aglomeracjach w naszym kraju.

 

Działania w internecie skupią się wokół kampanii bannerowej oraz przygotowaniu witryny dedykowanej oponom zimowym marki Fulda – www.fulda-promocja.pl.

 

Stronę internetową wykonała agencja Upgrade Marketing, a reklamę w internecie oraz radiu stworzyła firma Product BBF. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Universal McCann, natomiast zakupem powierzchni reklamowej na autobusach zajęła się Glob Media Polska.

 

Fulda jest jednym z wiodących niemieckich producentów opon. typu high performance. Wytwarza opony do samochodów osobowych, z napędem 4x4, ciężarowych, pojazdów użytkowych oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Założona w 1900 r. Fulda jest teraz marką należącą do Grupy Goodyear. W Europie Fulda sprzedaje ponad osiem milionów opon rocznie i zatrudnia ok. 1600 osób. Więcej o firmie i jej produktach można znaleźć w internecie: www.fulda.com.

 

/tl_files/Pliki/Aktualnosci/2011_10_19_Fulda_Technologia_na_ekstremalne_warunki/4_Fulda_Kristal_Montero_3_Plakat.JPG