KATALOG
SZKOLEŃ
HARMONOGRAM
SZKOLEŃ
SZKOLENIA
E-LEARNINGOWE
NASI
TRENERZY


Dunlop „Doskonałym Dostawcą 2014” KTM

Warszawa, 29 września 2015 r.

Dunlop „Doskonałym Dostawcą 2014” KTM

Dunlop uznany za dostawcę klasy A+

Wiodący austriacki producent motocykli KTM określił Dunlopa dostawcą klasy A+ i przyznał „Nagrodę KTM dla Doskonałego Dostawcy 2014”*. To wyróżnienie jest ukoronowaniem niezawodnej współpracy i bezbłędnych dostaw opon motocyklowych w ubiegłym roku. 

KTM jest obecnie najszybciej rozwijającym się producentem motocykli. Potwierdzeniem tego są m.in. doskonałe wyniki sprzedaży produktów firmy – 88 500 motocykli KTM i Husqvarna w pierwszej połowie 2015 roku. Jest to wzrost aż o 26% w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku. W kolejnym roku produkcyjnym wiele modeli KTM ponownie będzie  wyposażonych fabrycznie w opony Dunlop – od motocykli MX, poprzez modele enduro, Freedire oraz naked. 

„Bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez KTM. Potwierdza ono znakomitą jakość opon motocyklowych Dunlop i wysoki poziom naszej obsługi” – powiedział Andy Marfleet, dyrektor marketingu opon motocyklowych Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Dużo inwestujemy w badania i rozwój, by najnowsze generacje naszych produktów spełniały wymagania nowoczesnych motocykli o wysokich osiągach. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości osiągać podobne sukcesy” – dodał A. Marfleet.

Dunlop jest jednym z wiodących światowych producentów opon klasy high i ultra high performance, z imponującą historią sukcesów i rekordów w sportach motorowych. Jest wyłącznym dostawcą opon do wyścigów Moto2 i Moto3. Bogate doświadczenie Dunlopa w dziedzinie sportów motorowych pozwala na rozwój innowacyjnych technologii wykorzystywanych w produkcji opon do codziennej jazdy.

* KTM Supplier Quality Excellence Award 2014